Hakkımızda

“Kalite standardımızı her geçen gün biraz daha arttırarak sektörün en güven duyulan firması olmayı başardık.”

MİSYONUMUZ

“Firmamız kendi faaliyetinin yanında ayrıca başka sektörlerde de faaliyet göstererek ilçemizde hem istihdamı artırmakta hem de kaliteli ve uygun ürünler sunmaktadır.”

VİZYONUMUZ

“Hedefimiz başta Avrupa ülkelerine olmak üzere dünya çapında ihracat ağımızı genişleterek ülke ekonomimize katma değer sağlamaktır.”

KALİTE POLİTİKAMIZ

“Firmamız Avrupa standartlarında kalite belgelerine sahip faaliyetleriyle ülkemize ve ihracat yaptığımız ülkelere en kaliteli ürünleri sunmaktadır.”

0
Yılından bu yana
0
Tesis
0
Eleme / Paketleme
0
Dünyaya İhraç Ediyoruz

Küsmüş Tarım

1994 yılında Anadolu’nun yükselen değeri olmak için yola çıktık.

İlk adımlarımızı 5 azim dolu kardeş ile birlikte attık. İlk olarak yılda 3.000 ton ürün eleme kapasitemiz ile kuruyemiş sektöründeki yerimizi aldık.

Kalite standardımızı her geçen gün biraz daha arttırarak sektörün en güven duyulan firması olmayı başardık. Bu gün aynı inanç ve ruhla istihdam ve teknolojimizi arttırdık. Hem yurt içi hem de yurt dışında oluşan idari ve teknik kadromuz ile müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Yıllık 20.000 ton eleme ve paketleme işlemini gerçekleştirerek hem yurt içi, hem de yurt dışında bulunan müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyoruz.

7.000 m2 kapalı 45.000 m2 açık olmak üzere toplam 52.000 m2 alan üzerine kurulu tesisimizde son teknoloji ile el değmeden eleme, sınıflandırma, renk ayırma ve paketleme yapıyoruz. Hedefimiz Türkiye’nin dört bir yanında tesisler kurup kuruyemiş için ay çekirdeği üreten Türk Çiftçisinin firmamıza en hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Yurt içinde kuruyemiş için ay çekirdeği çiftçiliği yapan her ilden alım yapmaktayız. İhtiyaç duyulduğunda yurt dışı ülkelerinden alım yaparak ağımızı genişletiyoruz.

Dünya da bir çok ülkeye ihracat yapmaktayız. Yıllık ihracat işleme kapasitemiz toplam 20.000 tondur. Hedefimiz başta Avrupa ülkelerine olmak üzere dünya çapında ihracat ağımızı genişleterek ülke ekonomimize katma değer sağlamaktır.

Firmamız kendi faaliyetinin yanında ayrıca Bizim Toptan Tüketim A.Ş. ve Tekzen Ticaret ve Yatırım A.Ş. ye ev sahipliği ve BP Akaryakıt istasyonu işletmeciliği yaparak ilçemizde hem istihdamı artırmakta, hem halkımıza hem de kuruyemiş sektörüne kaliteli ve uygun ürünler sunulmasına olanak sağlamaktadır.

Multimedya

Kataloğumuzu İnceleyin

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tanıtım Video